Έχοντας πολύ μεγάλη πείρα στην συγγραφή εργασιών, αναλαμβάνω υπεύθυνα την συγγραφή εργασιών που έχουν να κάνουν με τα εξής γνωστικά αντικείμενα: Πληροφορική, Επιστήμες Μηχανικών, Μαθηματικά, Οικονομικά, Στατιστική, SPSS, Φυσική Εκπαίδευση στις Φυσικές Επιστήμες, Εκπαίδευση Πληροφορικής, Εκπαίδευση Ενηλίκων, Εκπαίδευση, Φιλοσοφία της Επιστήμης, Ιστορία των Επιστημών, Ψυχολογία, Χημεία και Βιολογία.